Valikliai | Plovikliai

 • Grindų ploviklis laminatui ir keraminėms grindims HIGĖJA, 1l
  2.39€

  Produkto kodas: HIGĖJAg

  Būsena: Laikinai neturime

  Puikiai tinka plytelėms, grindims, laminatui, linoleumui ir kitiems keraminiams paviršiams plauti. Valo giluminius nešvarumus, riebalus.Valiklyje esantys specialūs priedai paviršiui suteikia ypatingą blizgesį.Sumažina kalkinių nuosėdų susidarymą dėl kieto vandens.Vanduo greičiau nuteka nuo valomo paviršiaus.NAUDOJIMASGrindų plov..
 • Grindų ploviklis medinėms grindims ir parketui HIGĖJA, 1l.
  2.39€

  Produkto kodas: HIGĖJA-g

  Būsena: Laikinai neturime

  Dažytoms ir nedažytoms medinėms, parketo, linoleumo bei laminuotoms grindims, taip pat palangėms, durims, plastikinėms dangoms ir kitiems paviršiams plauti. Sėmenų aliejus suteikia valomam paviršiui blizgesį, padengia jį apsaugine plėvele, apsaugančia nuo užteršimo.NAUDOJIMAS20 g ploviklio išmaišykite 10 l vandens ir plauki..
 • Kilimų šampūnas HIGĖJA, 450 ml
  2.39€

  Produkto kodas: HIGĖJAc

  Būsena: Laikinai neturime

  Vilnonėms, sintetinėms bei įvairioms kitoms dangoms valyti.Tinka baldų apmušalams, gobelenams, automobilių salonams valyti.Efektyviai valo tepalo, riebalų ir aliejaus dėmes.PAPILDOMA INFORMACIJALaikyti vaikams neprieinamoje vietojePATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes, kreiptis į gydytojąSUDĖTISAnijoninės PAM ..
 • Vonios gelis HIGĖJA, 500 ml.
  2.39€

  Produkto kodas: HIGĖJA-v

  Būsena: Laikinai neturime

  APRAŠYMASVeikia saugiai ir nebraižo valomo paviršiaus. Dėl savo sudėties ypatingai gerai valo ir balina valomus paviršius. Be didelių pastangų įveiksite sunkiai nuvalomus nešvarumus. Aktyvusis chloras balina, naikina nemalonų kvapą. Sudėtyje nėra rūgščių, todėl nekenkia emaliuotiems ir nerūdijančio plieno paviršiams.NAUDOJIMASVa..
 • Dettol dezinfekcinė ir antiseptinė priemonė (500ml.)
  12.00€

  Produkto kodas: DETTOLAN

  Būsena: Laikinai neturime

  Dettol dezinfekcinė ir antiseptinė priemonėPrekės aprašymasSkystis „Dettol“ yra veiksmingas koncentruotas antiseptinis tirpalas, kuris naikina bakterijas ir apsaugo nuo mikrobų, kurie gali sukelti infekciją ir ligas.  Taip pat jis gali būti naudojamas antiseptiniam nedidelių žaizdų, atsiradusių dėl įpjovimų, įkandimų, vabzd..
Scroll
1