Priežiūra procedūros metu

 • INKTROX Process sviestas 50 - 200ml.
  7.90€

  Produkto kodas: INKTROXb

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  KWADRON InkTrox COCONUT & MANGO“ sviestas pagamintas iš kokoso ir mango sviesto, ypač glotnus.InkTrox yra puikus produktas, naudojamas tatuiruočių metu. Dėl taukmedžio sviesto jis turi maitinamąjį, švelninantįjį poveikį. Giliai drėkina odą, daro ją elastingesnę. Mango sviestas turi antibakterinių ir antivirusinių savybių, o ..
 • Pro Line Geltonasis Vazelinas (1000 ml)
  15.00€

  Produkto kodas: BJVKSE

  Būsena: Laikinai neturime

  Pro Line Geltonasis Vazelinas (1000 ml) ..
 • Skin Monarch Process sviestas 50ml.
  9.00€

  Produkto kodas: SMbutter

  Būsena: Prekyboje

  „Skin Monarch“ sviestas yra puikus produktas, skirtas naudoti per ir po permanentinio makiažo ir tatuiruočių procedūrų. Šis sviestas suteikia maitinamąjį, švelninantį ir minkštinantį poveikį. Giliai drėkina odą ir daro ją elastingesnę...
 • Skin Monarch valymo putos 150ml.
  12.00€

  Produkto kodas: SMfoam

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Skin Monarch valymo putos 150ml.Naudojamos procedūros metu ir po jos;Sukurta tatuiruočių procedūroms;Gaivina odą ir lengvai nuvalo pigmentą;Maitinanti ir ramina sudirgusią odą.Ingridientai:Aqua, Aloe barbadensis miller, Hamamelis virginiana water, Sodium cocoyl glutamate, Cocamidopropyl betaine, Glycerin, 1,3 Propanediol, Alcoho..
 • Sorry Mom valomosios putos (200ml.)
  12.90€

  Produkto kodas: KFJNOF

  Būsena: Laikinai neturime

  Sorry Mom valomosios putos (200ml.) Dezinfekcinės putos turinčios antibakterinį poveikį. Ypatingai lengvai valo po permanentinio makiažo bei tatuiruočių procedūrų pigmentą, kraują, atgaivina odą. Kiekis: 200ml ..
 • Tattoo Goo Pro Series sviestas 177ml.
  21.00€

  Produkto kodas: TatGooPro

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Tattoo Goo Pro Series profesionalus, kokybiškas tatuiruočių sviestas, pranašesnį už kitus rinkoje esančius sviestus. Šis tatuiruočių sviestas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės taukmedžio sviesto, kokosų aliejaus ir alyvuogių aliejaus su kitomis maistinėmis medžiagomis, kuri sušvelnina, sudarydama apsauginį barjerą aplink te..
 • Goochie pigmento fiksatorius (10g.)
  25.00€

  Produkto kodas: FIKSAT

  Būsena: Laikinai neturime

  Produkto aprašymas *Produktas naudojamas po procedūros; *Užfiksuoja spalvą, kad pigmentas vienodai pasiskirstytų; Fiksatorius apsaugo nuo spalvos praradimo. Itin lengvai naudojamas. Rezultatas: nepakitusi spalva. Tatuiruočių ir permanentinio makiažo metu Goochie fiksatorius užfiksuoja pigmentą, padeda išlaikyti tikrą..
 • Pigmento valymo koncentratas (Der Spritzer) 500 ml.
  25.78€

  Produkto kodas: Spict2

  Būsena: Laikinai neturime

  Produkto Aprašymas  Koncentratas gali būti naudojamas sumaišant apie 5 litrus paruošto naudojimui Spritzer - Maišymo santykis 01:10. ​ Spritzer padeda pašalinti pigmento ir vazelino perteklių per tatuiravimo procedūrą.  Produktas puikiai tinka ir jautriai odai. "Ledo Formulė" (hamamelio, mentol..
 • Vazelinas 250g.
  4.50€

  Produkto kodas: VAZEL250

  Būsena: Laikinai neturime

  Vazelinas 250g. ..
 • Vazelinas Petroleum Jelly (106 g. / 225g.)
  2.70€

  Produkto kodas: VAZELINJEL

  Būsena: Laikinai neturime

  Vazelinas Petroleum Jelly (106 g. / 225g.) ..
 • Išankstinis užsakymas
  Biomaser pigmento fiksatorius (10ml.)
  Biomaser pigmento fiksatorius (10ml.)
  24.00€

  Produkto kodas: BIOFIX

  Būsena: Išankstinis užsakymas

  Biomaser pigmento fiksatorius (10ml.) Produkto aprašymas *Produktas naudojamas po procedūros; *Užfiksuoja spalvą, kad pigmentas vienodai pasiskirstytų; Fiksatorius apsaugo nuo spalvos praradimo. Itin lengvai naudojamas. Rezultatas: nepakitusi spalva. Tatuiruočių ir permanentinio makiažo metu Biomaser fiksatorius u..
Scroll
1