Paviršių dezinfekcija

 • Bacillol 30 Tissues paviršių dezinfekavimo servetėlės (18 x 20 cm)
  14.90€

  Produkto kodas: Bacillol

  Būsena: Laikinai neturime

  „Bacillol 30“ servetėlės pasižymi puikiu medžiagų suderinamumu ir plačiu efektyvumo spektru, todėl jos puikiai tinka greitai jautrių paviršių dezinfekcijai. Remiantis VAH, šias dezinfekuojančias servetėles galima naudoti net ir pavojingose ​​vietose.   Produkto Aprašymas: - Absorbuojančios PET vilnos servetėlės, mirkytos..
 • Balta dezinfekavimo vonelė su filtru 1L
  35.00€

  Produkto kodas: TUBDSFN

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Aukštos kokybės dezinfekavimo vonelė, skirta saugiam įrankių dezinfekavimui ir valymui tirpalu...
 • Distel paviršiaus valymo priemonė 1l.
  29.00€

  Produkto kodas: TM329

  Būsena: Laikinai neturime

  Apibūdinimas:-Skirta paviršiaus valymui.-Be aldehidų, chlorų ir fenolių.-Nedirginantis ir nepavojingas.Pagaminta: UK (Didžioji Britanija)..
 • Distel paviršiaus valymo priemonė 500ml. / 5l.
  17.00€

  Produkto kodas: TM328

  Būsena: Laikinai neturime

  Apibūdinimas:-Skirta paviršiaus valymui.-Be aldehidų, chlorų ir fenolių.-Nedirginantis ir nepavojingas.Pagaminta: UK (Didžioji Britanija)..
 • Instrusept Plus paviršių ir įrankių dezinfekavimo priemonė 1l.
  22.90€

  Produkto kodas: instrusept

  Būsena: Laikinai neturime

  INSTRUSEPT PLUS yra koncentratas, neturintis savo sudėtyje fenolų, aldehidų ir fosfatų. Preparatas pasižymi plačiu baktericidiniu poveikiu, inaktyvuoja bakterijas, tame tarpe ir tuberkuliozės mikobakterijas, bei virusus (HB, ŽIV, Rota ir kt.), o taip pat grybelius. Dėl sudėtyje esančių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, preparatas p..
 • Mikrozid AF Jumbo sensitive servetėlės dezinfekcijai (200 vnt. dėžutėje)
  29.90€

  Produkto kodas: AF Jumbo Sen

  Būsena: Laikinai neturime

  Paruoštos naudoti dezinfekavimo servetėlės, įmirkytos valymo tirpalu be alkoholio. Tinka alkoholiui jautriems paviršiams. Viename dozatoriuje - pakuotėje yra 200 paruoštų naudoti servetėlių.- be alkoholio- labai efektyvios- tinka naudoti alkoholiui jautriems paviršiams..
 • Mikrozid AF Jumbo sensitive servetėlės dezinfekcijai (200 vnt. įdėklas)
  26.00€

  Produkto kodas: AF Jumbo Se

  Būsena: Laikinai neturime

  Servetėlės greitai paviršių dezinfekcijai Mikrozid AF Jumbo 200 vnt. įdėklas (be dėžutės).Mikrozid AF Jumbo yra paruoštos naudojimui servetėlės impregnuotos dezinfekuojančiu tirpalu, skirtos greitai paviršių ir medicininės įrangos dezinfekcijai. Jų sudėtyje nėra aldehidų, todėl nedirgina kvėpavimo takų, nesukelia kosul..
 • Mikrozid AF Jumbo servetėlės dezinfekcijai (200 vnt. įdėklas)
  29.00€

  Produkto kodas: AF Jumb

  Būsena: Laikinai neturime

  Servetėlės greitai paviršių dezinfekcijai Mikrozid AF Jumbo 200 vnt. įdėklas (be dėžutės).Mikrozid AF Jumbo yra paruoštos naudojimui servetėlės impregnuotos dezinfekuojančiu tirpalu, skirtos greitai paviršių ir medicininės įrangos dezinfekcijai. Jų sudėtyje nėra aldehidų, todėl nedirgina kvėpavimo takų, nesukelia kosulio ir..
 • Mikrozid AF skystis (paviršių dezinfekavimui, 250 ml. / 1l)
  12.90€

  Produkto kodas: Mikrozid AF

  Būsena: Laikinai neturime

  PRODUKTO APRAŠYMAS:Mikrozid® AF skystis yra skirtas greitam paviršių ir įrangos dezinfekcijai. Jo sudėtyje nėra aldehidų, todėl nedirgina kvėpavimo takų, nesukelia kosulio ir nedirgina odos. Priemonėje yra alkoholio, kuris pasižymi geromis valančiomis savybėmis, gerai drėkina ir veikia paviršių, išdžiūsta nepalikdamos apnašų.&..
 • Mikrozid Premium universalios servetėlės (100 vnt.)
  19.00€

  Produkto kodas: Premium M

  Būsena: Laikinai neturime

  - unikali formulė mažai alkoholio - dviejų alkoholių mišinys- dvigubas veikimas - valymas ir dezinfekavimas - pridėtos aktyviosios medžiagos, skirtos puikiam valymui- suderinamas su daugybe medžiagų, įskaitant: odą, planšetinius kompiuterius ir ekranus- aukštos kokybės vilnos servetėlės (20 x 20 cm)- dermatologiškai patikri..
 • Paviršiaus dezinfekavimo servetėlės be alkoholio, Mikrobac Tissues (18 x 20 cm)
  14.90€

  Produkto kodas: Mikrobac

  Būsena: Laikinai neturime

  Dezinfekuojančios servetėlės, Mikrobako audiniaiPaviršiaus dezinfekavimo servetėlės be alkoholio, Mikrobac TissuesMikrobac Tissues yra minkštos dezinfekavimo servetėlės, pagamintos iš PET, kuris pamirkytas dezinfekavimo tirpale. Puikios sugeriamosios savybės užtikrina, kad veiklioji medžiaga 100% pasiskirstytų ant dezinfekuojamų..
 • Paviršių aukšto lygio valymo ir dezinfekcijos priemonė Perform 900g.
  59.00€

  Produkto kodas: performd

  Būsena: Laikinai neturime

  Paviršių aukšto lygio valymo ir dezinfekcijos priemonė Perform - milteliai, kurie tirpsta vandenyje ir tokiu būdu tampa dezinfekavimo priemone.- spalva: balta- labai platus veiklos spektras- negaruoja, todėl neteršia kambario oro- išbandytas pagal naujausius tyrimo metodus..
 • Paviršių dezinfekavimo priemonė MĖTA (1l / 5l.)
  7.20€

  Produkto kodas: Mėta-d

  Būsena: Laikinai neturime

  APRAŠYMASPriemonė skirta valyti ir dezinfekuoti paviršius. Preparatas inaktyvuoja bakterijas, pasižymi fungicidinėm savybėmis. Tinka naudoti tiek su putų generatoriais, tiek rankinio plovimo būdu. Preparato sudėtyje yra paviršiaus aktyviųjų medžiagų, todėl pasižymi geromis valomosiomis savybėmis. Tik profesionaliesiems vartotoja..
 • Paviršių ir įrankių dezinfekavimo priemonė ADK-611 (1l / 5l.)
  7.20€

  Produkto kodas: ADK-611

  Būsena: Laikinai neturime

  APRAŠYMASPaviršių dezinfekantas alkoholių pagrindu. 2 ir 4 tipo biocidas.Pasižymi labai greitu ir plataus antimikrobinio spektro poveikiu. Džiūdamas nepalieka apnašų. Sudėtyje nėra aldehidų, todėl nedirgina kvėpavimo takų, nesukelia kosulio ir odos alergijos. Tinkamas naudoti vietose, jautrioms drėgmei. Tinka nerūdijančio plieno..
 • Priemonė greitai paviršių ir įrankių dezinfekcijai Chemi-Pharm Bacticid, purškiama (500ml. / 1l.)
  9.90€

  Produkto kodas: Chemi-Bac

  Būsena: Laikinai neturime

  Bacticid“ naudojamas greitai įrankių, paviršių ir įrangos dezinfekavimui. Tinka visiems alkoholiui atspariems paviršiams, pasižymi plačiu antibaktericidiniu poveikiu, naikindam bakterijas (įskaitant Mycobacterium terrae), virusus (įskaitant HBV, ŽIV, HCV, Vaccinia, Herpes simplex, Adeno, Rota) ir grybelius.NAUDOJIMAS:„Bacticid“ ..
 • Sani-Cloth 70% servetėlės 200vnt
  29.00€

  Produkto kodas: cloth7W

  Būsena: Laikinai neturime

  Apibūdinimas„Sani-Cloth 70“ yra vienkartinės paviršių valymo servetėlės. Jos idealiai valo įvairius paviršius ir yra ypač veiksmingos.Sudėtis: izopropilo alkoholis B.P. 70 proc...
 • Sani-Cloth Active servetėlės 200 vnt
  29.00€

  Produkto kodas: cloth70W

  Būsena: Laikinai neturime

  Savybės ir privalumaiEfektyvios nešvarumus šalinančios servetėlėss.Servetėlės be alkoholio.Plataus spektro valymo priemonė su greitu kontaktiniu laiku.Ingredientai: Didecylmethyl ammonium chloride 0.450%, Surfactants 0.325%, Auxiliary 0.520%, Excipients 98.705%...
 • Sani-Cloth AF Universalios servetėlės 200 vnt
  19.50€

  Produkto kodas: sani-clothW

  Būsena: Laikinai neturime

  Apibūdinimas„Sani-Cloth AF“ universalias servetėles, kurias galima naudoti paviršių valymui.-Greitai valo paviršius-Be alkoholioSudėtis: Didecyldimethylammonium chloride 0,450%w/w, Surfactants 0.325%w/w, Auxiliary 0.520%w/w, Excipients 98.705%w/w..
 • Sani-Cloth CHG 2% servetėlės 100vnt
  19.00€

  Produkto kodas: Scloth70W

  Būsena: Laikinai neturime

  Savybės ir privalumai:Aktyvūs ingredientai: Chlorheksidino digliukonatas 20% (10 g). Izopropilo alkoholis (62g). Išgrynintas vanduo ir pagalbinės medžiagos (iki 100 g)Atitinka EPIC 3, NICE ir INSA.Užtikrina greitą veikimą ir puikų likutinį aktyvumą.Dermatologiškai patikrintos servetėlės.Paruoštos naudoti, individualiai supakuoto..
 • Spiritinė dezinfekcijos priemonė paviršiams 500ml.
  8.40€

  Produkto kodas: SDP

  Būsena: Laikinai neturime

  Dezinfekantas skirtas kokybiškai paviršių, inventoriau dezinfekcijai. Negali tiesiogiai liestis su maistu. Skystis labai degus, sukelia smakų akių dirginimą. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių...
 • Terralin Protect paviršiaus dezinfekavimo priemonė 2 l.
  55.00€

  Produkto kodas: TerProD

  Būsena: Laikinai neturime

  Terralin protect yra paviršiaus dezinfekavimo priemonė be aldehidų, pasižyminti puikiu valymo efektyvumu, kuri gali būti naudojama visose vietose. Dezinfekavimo koncentratas suteikia aukščiausios klasės higieninę apsaugą ir malonų subtilų kvapą. Produkto aprašymas:- Be aldehidų- Valyti ir dezinfekuoti visų rūšių gaminius ir..
 • UNIGLOVES Instrumentų dezinfekavimo priemonė Forte Plus 1L
  29.00€

  Produkto kodas: FRTPLS1L

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Instrumentų dezinfekavimo priemonė Forte Plus- be aldehidų, fenolių. Tinkama valyti visus medicininius instrumentus, pagamintus iš stiklo, plastiko, metalo, gumos ir kt...
 • Dettol dezinfekcinė ir antiseptinė priemonė (500ml.)
  12.00€

  Produkto kodas: DETTOLAN

  Būsena: Laikinai neturime

  Dettol dezinfekcinė ir antiseptinė priemonėPrekės aprašymasSkystis „Dettol“ yra veiksmingas koncentruotas antiseptinis tirpalas, kuris naikina bakterijas ir apsaugo nuo mikrobų, kurie gali sukelti infekciją ir ligas.  Taip pat jis gali būti naudojamas antiseptiniam nedidelių žaizdų, atsiradusių dėl įpjovimų, įkandimų, vabzd..
 • Laikinai neturime
  Chemisept dezinfekcinės servetėlės, 100vnt
  Chemisept dezinfekcinės servetėlės, 100vnt
  10.50€

  Produkto kodas: Chemi-w

  Būsena: Laikinai neturime

  Chemispet servetėlės skirtos greitai higieninei paviršių, instrumentu dezinfekcijai. Priemonė pasižymi plačiu fungicidiniu ir baktericidiniu efektu, naikina Gram minus ir Gram plius bakterijas (taip pat tuberkuliozės sukėlėjus), dezaktyvuoja virusus (HBV, HCV, ŽIV, Rota). Tai yra efektyvi priemonė greitai rankų, instrumentų ir p..
 • Išankstinis užsakymas
  Mikrozid AF Jumbo servetėlės dezinfekcijai (200 vnt. dėžutėje)
  Mikrozid AF Jumbo servetėlės dezinfekcijai (200 vnt. dėžutėje)
  35.00€

  Produkto kodas: AF Jumbo

  Būsena: Išankstinis užsakymas

  Mikrozid® AF Jumbo servetėlės skirtos greitai paviršių ir įrangos dezinfekcijai. Jų sudėtyje nėra aldehidų, todėl nedirgina kvėpavimo takų, nesukelia kosulio ir nedirgina odos. Servetėlės yra gausiai sudrėkintos alkoholiu, todėl pasižymi geromis valančiomis savybėmis, gerai drėkina ir veikia paviršių, išdžiūsta nepalikdamos apna..
 • Laikinai neturime
  UNIGLOVES Dezinfekavimo servetėlės (citrinų 90 vnt. ir neutralaus kvapo 120 vnt.)
  UNIGLOVES Dezinfekavimo servetėlės (citrinų 90 vnt. ir neutralaus kvapo 120 vnt.)
  8.00€

  Produkto kodas: UNWI

  Būsena: Laikinai neturime

  ..
Scroll
1