Valikliai | Dezinfekantai

 • Gigasept Instru AF dezinfekcijos priemonė 2 l
  38.00€

  Produkto kodas: Instru AF

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Dezinfekcijos priemonė Gigasept Instru AFGigasept Instru AF yra koncentruotas valymo ir dezinfekcijos preparatas, be aldehidų. Preparatu valomi ir dezinfekuojami medicininiai bei grožio salonų įrankiai, pagaminti iš plastmasės, metalo, stiklo, porceliano, sintetinių medžiagų, gumos. Netinka naudoti lankstiems endoskopa..
 • Kodan servetėlės 15x22cm 90vnt su dėžutėje
  8.60€

  Produkto kodas: Kodan 1

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Servetėlės odos ir mažų paviršių dezinfekcijai Kodan servetėlės 90 vnt. su dėžute.Kodan servetėlės  yra paruoštos naudojimui servetėlės, impregnuotos dezinfekuojančiu tirpalu, skirtos odos ir mažų paviršių bei medicininės įrangos dezinfekcijai. Jų sudėtyje nėra aldehidų, todėl nedirgina kvėpavimo takų, n..
 • Mikrozid AF Jumbo servetėlės dezinfekcijai (200 vnt. dėžutėje)
  16.90€

  Produkto kodas: AF Jumbo

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Mikrozid® AF Jumbo servetėlės skirtos greitai paviršių ir įrangos dezinfekcijai. Jų sudėtyje nėra aldehidų, todėl nedirgina kvėpavimo takų, nesukelia kosulio ir nedirgina odos. Servetėlės yra gausiai sudrėkintos alkoholiu, todėl pasižymi geromis valančiomis savybėmis, gerai drėkina ir veikia paviršių, išdžiūsta nepalikdamos apna..
 • Mikrozid AF Jumbo servetėlės dezinfekcijai (200 vnt. įdėklas)
  13.00€

  Produkto kodas: AF Jumb

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Servetėlės greitai paviršių dezinfekcijai Mikrozid AF Jumbo 200 vnt. įdėklas (be dėžutės).Mikrozid AF Jumbo yra paruoštos naudojimui servetėlės impregnuotos dezinfekuojančiu tirpalu, skirtos greitai paviršių ir medicininės įrangos dezinfekcijai. Jų sudėtyje nėra aldehidų, todėl nedirgina kvėpavimo takų, nesukelia kosulio ir..
 • Mikrozid AF skystis (paviršių dezinfekavimui, 250 ml. / 1l)
  5.00€

  Produkto kodas: Mikrozid AF

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  PRODUKTO APRAŠYMAS:Mikrozid® AF skystis yra skirtas greitam paviršių ir įrangos dezinfekcijai. Jo sudėtyje nėra aldehidų, todėl nedirgina kvėpavimo takų, nesukelia kosulio ir nedirgina odos. Priemonėje yra alkoholio, kuris pasižymi geromis valančiomis savybėmis, gerai drėkina ir veikia paviršių, išdžiūsta nepalikdamos apnašų.&..
 • Rapidex valymo priemonė
  43.00€

  Produkto kodas: RAPIDEX

  Būsena: Prekyboje

  Rapidex valymo priemonė Priemonė puikiai valanti ir sterilizuojanti chirurginius instrumentus, darbo įrankius, permanentinio makiažo ir tatuiruočių aparatus. Puikiai pašalina purvą, nešvarumus, kraują, rašalą ar bet kurias kitas medžiagas be jokio šveitimo.   ..
 • Rinse cup priemonė dezinfekuojanti ir valanti indelius
  9.00€

  Produkto kodas: RINSEUP

  Būsena: Prekyboje

  Rinse cup tai priemonė ypač lengvai dezinfekuojanti ir valanti indelius. Sukietina po procedūrinius likučius, kuriuos paprasta utelizuoti.   ..
 • Tattoo Goo PRO Series priemonė dezinfekuojanti ir valanti indelius (200ml.)
  11.00€

  Produkto kodas: BDLNB

  Būsena: Out Of Stock

  Tattoo Goo PRO Series priemonė dezinfekuojanti ir valanti indelius (200ml.) Ši priemonė ypač lengvai dezinfekuoja ir valo indelius. Sukietina po procedūrinius likučius, kuriuos paprasta utelizuoti. Kiekis: 200ml. ..
 • Tattoo Goo PRO Series priemonė dezinfekuojanti ir valanti indelius (5ml.)
  0.80€

  Produkto kodas: VHSUJH

  Būsena: Out Of Stock

  Tattoo Goo PRO Series priemonė dezinfekuojanti ir valanti indelius (5ml.) Ši priemonė ypač lengvai dezinfekuoja ir valo indelius. Sukietina po procedūrinius likučius, kuriuos paprasta utelizuoti. Kiekis: 5ml ..
 • Silikonas-lubrikantas chirurginiams instrumentams (400ml.)
  10.00€

  Produkto kodas: SILICO

  Būsena: Out Of Stock

  Silikonas-lubrikantas chirurginiams instrumentams (400ml.) ..
 • Dezinfekcinė priemonė (150ml.)
  11.00€

  Produkto kodas: SPRAY

  Būsena: Out Of Stock

  Dezinfekcinė priemonė (150ml.)Uždėkite citologinius lašelius ant skaidrių.Sudėtis: izopropilo alkoholis, polietilenglikolis.Prieš pradėdami naudoti medžiagą, skirtą sausam orui valyti, greitai purškite 3-4 sekundes ant skaidrės. ..
Scroll