Laikikliai ir dozatoriai

 • Burbox vonelė smulkių instrumentų dezinfekcijai
  9.70€

  Produkto kodas: Burbox

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Vonelė smulkių instrumentų dezinfekcijai Vonelė yra skirta stomatologinių grąžtelių ir kitų smulkių instrumentų dezinfekcijai. Susideda iš trijų dalių:-           vonelė;-           išimama vidinė dalis su tinkleliu;- ..
 • Schülke dozavimo pompa 500ml, ir 1l. talpoms
  3.85€

  Produkto kodas: Spump

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Schülke dozavimo pompa 500ml, ir 1l. talpomsPompa yra daugkartinio naudojimo. Tinka užsukti ant Schülke 0.5 ir 1 litro talpų.Tinkamas naudoti šioms 0.5 ir 1.0 litrų talpos priemonėmsGamintojas: Schülke&Mayr GmbH, Vokietija..
 • Schülke purkštuvo galvutė 500ml ir 1l talpoms
  5.50€

  Produkto kodas: Sspray

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

   PRODUKTO APRAŠYMAS Schülke purškimo galvutė yra daugkartinio naudojimo. Tinka užsukti ant Schülke 0.5 ir 1 litro talpų. Purškimo galvutės savybėsBe propelento500 ir 1000 ml talpoms2 stovai Purškimo galvutės taikymasDezinfekavimo tirpalams.  ..
 • Schülke sieninis alkūninis dozatorius S&M 2 Universal 500ml. ar 1l. talpoms
  38.90€

  Produkto kodas: Smount

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Schülke sieninis alkūninis dozatorius S&M 2 Universal 500ml. ar 1l. talpoms   -Tvirta konstrukcija iš ABS plastiko, metalinės dalys – iš nerūdijančio plieno.- Dozuojamas turinio kiekis – pasirinktinai 1, 2 ar 3 mililitrai.- Lengvai tvirtinamas laikiklis, dozatorius paprastai ir greitai nuimamas nuo laikik..
 • Schülke Sieninis laikiklis 500ml. ar 1l. talpoms (plastikinis)
  10.71€

  Produkto kodas: wallmou

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Schülke Sieninis laikiklis 0.5 ir 1l. talpoms (plastikinis)Sieninis laikiklis yra tinkamas Schulke 0.5 ir 1 litro talpoms.Pagaminta iš patvarios plastiko.Lengva įstatyti talpą.Spalva: Balta  Gamintojas:  Schülke&Mayr GmbH, Vokietija..
 • Schülke vonelė įrankių dezinfekcijai 3 l
  64.00€

  Produkto kodas: DTray

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Vonelė instrumentų dezinfekcijai 3 l matomu dangčiu Vonelės pagalba galima paprastai, higieniškai ir saugiai dezinfekuoti, plauti ir prižiūrėti visų rūšių instrumentus.  Instrumentų dezinfekcijai skirta vonelė susideda iš trijų dalių:  - dangtis su anga instrumentams sudėti; - vidinė išimama dalis su tinkli..
Scroll