Įrankių dezinfekcija

 • Burbox vonelė smulkių instrumentų dezinfekcijai
  11.74€

  Produkto kodas: Burbox

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Vonelė smulkių instrumentų dezinfekcijai Vonelė yra skirta stomatologinių grąžtelių ir kitų smulkių instrumentų dezinfekcijai. Susideda iš trijų dalių:-           vonelė;-           išimama vidinė dalis su tinkleliu;- ..
 • Distel paviršiaus valymo priemonė 1l.
  29.00€

  Produkto kodas: TM329

  Būsena: Laikinai neturime

  Apibūdinimas:-Skirta paviršiaus valymui.-Be aldehidų, chlorų ir fenolių.-Nedirginantis ir nepavojingas.Pagaminta: UK (Didžioji Britanija)..
 • Distel paviršiaus valymo priemonė 500ml. / 5l.
  17.00€

  Produkto kodas: TM328

  Būsena: Laikinai neturime

  Apibūdinimas:-Skirta paviršiaus valymui.-Be aldehidų, chlorų ir fenolių.-Nedirginantis ir nepavojingas.Pagaminta: UK (Didžioji Britanija)..
 • Enzystel Triple Enzyme įrankių ir įrangos valiklis 1l.
  35.00€

  Produkto kodas: Enzystel

  Būsena: Laikinai neturime

  Enzystel trigubo fermento valiklis yra ploviklio koncentratas, tirpinantis ir pašalinantis baltymines ir organines medžiagas, tokias kaip kraujas, seilės, gleivės ir kt.Naudokite instrumentams, endoskopams, ultragarsini įrangai,bei kontaktinei įrangai valyti.Sudėtyje yra „CoroSein“, kuris apsaugo jautrius metalus. Taip pat prote..
 • Gigasept Instru AF dezinfekcijos priemonė 2 l
  59.00€

  Produkto kodas: Instru AF

  Būsena: Laikinai neturime

  Dezinfekcijos priemonė Gigasept Instru AFGigasept Instru AF yra koncentruotas valymo ir dezinfekcijos preparatas, be aldehidų. Preparatu valomi ir dezinfekuojami medicininiai bei grožio salonų įrankiai, pagaminti iš plastmasės, metalo, stiklo, porceliano, sintetinių medžiagų, gumos. Netinka naudoti lankstiems endoskopa..
 • Instrusept Plus paviršių ir įrankių dezinfekavimo priemonė 1l.
  22.90€

  Produkto kodas: instrusept

  Būsena: Laikinai neturime

  INSTRUSEPT PLUS yra koncentratas, neturintis savo sudėtyje fenolų, aldehidų ir fosfatų. Preparatas pasižymi plačiu baktericidiniu poveikiu, inaktyvuoja bakterijas, tame tarpe ir tuberkuliozės mikobakterijas, bei virusus (HB, ŽIV, Rota ir kt.), o taip pat grybelius. Dėl sudėtyje esančių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, preparatas p..
 • Įrankių dezinfekantas Korsolex med AF, 2l.
  59.00€

  Produkto kodas: KorsolexAF

  Būsena: Laikinai neturime

  Prekės savybės:- Rankiniam visų rūšių instrumentų dezinfekavimui.- Nėra aldehido, QAC, fenolio ir chloro.- Tinka šilumai jautriems ir karščiui atspariems instrumentams bei standiems endoskopams dezinfekuoti.- Malonus kvapas...
 • Įrankių sterilizavimo indas
  9.50€

  Produkto kodas: steriltray

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Indas skirta dezinfekuoti darbo įrankius, žirklutes, pincetus.Pagaminta iš aukštos kokybės plastiko.Plastikas atsparus dezinfekavimo priemonėms.Prietaiso konstrukcija pritaikyta lengvam valymui.Spalva: balta..
 • Lucas` Cosmetics Šepetėlių valymo šampūnas 50 ml.
  7.00€

  Produkto kodas: LCBrushSh

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Koncentruotas šampūnas šepečių valymui.Naudojimas: įpilkite 4-5 lašus šampūno į 100 ml vandens ir gerai sumaišykite. Plaukite šepetėlius gautame tirpale ir po to tekančio vandens srove. Tik išoriniam naudojimui. Venkite kontakto su akimis. Laikyti atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Sudedamosios dalys: natrio laureth su..
 • Mikrozid AF Jumbo sensitive servetėlės dezinfekcijai (200 vnt. dėžutėje)
  29.90€

  Produkto kodas: AF Jumbo Sen

  Būsena: Laikinai neturime

  Paruoštos naudoti dezinfekavimo servetėlės, įmirkytos valymo tirpalu be alkoholio. Tinka alkoholiui jautriems paviršiams. Viename dozatoriuje - pakuotėje yra 200 paruoštų naudoti servetėlių.- be alkoholio- labai efektyvios- tinka naudoti alkoholiui jautriems paviršiams..
 • Mikrozid AF Jumbo servetėlės dezinfekcijai (200 vnt. įdėklas)
  29.00€

  Produkto kodas: AF Jumb

  Būsena: Laikinai neturime

  Servetėlės greitai paviršių dezinfekcijai Mikrozid AF Jumbo 200 vnt. įdėklas (be dėžutės).Mikrozid AF Jumbo yra paruoštos naudojimui servetėlės impregnuotos dezinfekuojančiu tirpalu, skirtos greitai paviršių ir medicininės įrangos dezinfekcijai. Jų sudėtyje nėra aldehidų, todėl nedirgina kvėpavimo takų, nesukelia kosulio ir..
 • Mikrozid AF skystis (paviršių dezinfekavimui, 250 ml. / 1l)
  12.90€

  Produkto kodas: Mikrozid AF

  Būsena: Laikinai neturime

  PRODUKTO APRAŠYMAS:Mikrozid® AF skystis yra skirtas greitam paviršių ir įrangos dezinfekcijai. Jo sudėtyje nėra aldehidų, todėl nedirgina kvėpavimo takų, nesukelia kosulio ir nedirgina odos. Priemonėje yra alkoholio, kuris pasižymi geromis valančiomis savybėmis, gerai drėkina ir veikia paviršių, išdžiūsta nepalikdamos apnašų.&..
 • Paviršių aukšto lygio valymo ir dezinfekcijos priemonė Perform 900g.
  59.00€

  Produkto kodas: performd

  Būsena: Laikinai neturime

  Paviršių aukšto lygio valymo ir dezinfekcijos priemonė Perform - milteliai, kurie tirpsta vandenyje ir tokiu būdu tampa dezinfekavimo priemone.- spalva: balta- labai platus veiklos spektras- negaruoja, todėl neteršia kambario oro- išbandytas pagal naujausius tyrimo metodus..
 • Paviršių ir įrankių dezinfekavimo priemonė ADK-611 (1l / 5l.)
  7.20€

  Produkto kodas: ADK-611

  Būsena: Laikinai neturime

  APRAŠYMASPaviršių dezinfekantas alkoholių pagrindu. 2 ir 4 tipo biocidas.Pasižymi labai greitu ir plataus antimikrobinio spektro poveikiu. Džiūdamas nepalieka apnašų. Sudėtyje nėra aldehidų, todėl nedirgina kvėpavimo takų, nesukelia kosulio ir odos alergijos. Tinkamas naudoti vietose, jautrioms drėgmei. Tinka nerūdijančio plieno..
 • Priemonė greitai paviršių ir įrankių dezinfekcijai Chemi-Pharm Bacticid, purškiama (500ml. / 1l.)
  9.90€

  Produkto kodas: Chemi-Bac

  Būsena: Laikinai neturime

  Bacticid“ naudojamas greitai įrankių, paviršių ir įrangos dezinfekavimui. Tinka visiems alkoholiui atspariems paviršiams, pasižymi plačiu antibaktericidiniu poveikiu, naikindam bakterijas (įskaitant Mycobacterium terrae), virusus (įskaitant HBV, ŽIV, HCV, Vaccinia, Herpes simplex, Adeno, Rota) ir grybelius.NAUDOJIMAS:„Bacticid“ ..
 • Schülke vonelė įrankių dezinfekcijai 3 l
  77.44€

  Produkto kodas: DTray

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Vonelė instrumentų dezinfekcijai 3 l matomu dangčiu Vonelės pagalba galima paprastai, higieniškai ir saugiai dezinfekuoti, plauti ir prižiūrėti visų rūšių instrumentus.  Instrumentų dezinfekcijai skirta vonelė susideda iš trijų dalių:  - dangtis su anga instrumentams sudėti; - vidinė išimama dalis su tinkli..
 • Šepetėlių valymo priemonė CC Brow Brush Cleaner, 150 ml.
  8.50€

  Produkto kodas: CCBrowBrushC

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Švarūs šepetėliai – ypač svarbus antakių meistro ar vizažisto darbo faktorių. Dažnas šepetėlių plovimas vandeniu naikina jų struktūrą. Tačiau profesionali priemonė BRUSH CLEANER išsprendžia šią problemą per 30 sekundžių. Ši priemonė nepažeidžia šepetėlio šerelių ir puikiai pašalina nešvarumus. Tinka tiek sintetiniams, tiek su na..
 • Terralin Protect paviršiaus dezinfekavimo priemonė 2 l.
  55.00€

  Produkto kodas: TerProD

  Būsena: Laikinai neturime

  Terralin protect yra paviršiaus dezinfekavimo priemonė be aldehidų, pasižyminti puikiu valymo efektyvumu, kuri gali būti naudojama visose vietose. Dezinfekavimo koncentratas suteikia aukščiausios klasės higieninę apsaugą ir malonų subtilų kvapą. Produkto aprašymas:- Be aldehidų- Valyti ir dezinfekuoti visų rūšių gaminius ir..
 • UNIGLOVES Instrumentų dezinfekavimo priemonė Forte Plus 1L
  29.00€

  Produkto kodas: FRTPLS1L

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Instrumentų dezinfekavimo priemonė Forte Plus- be aldehidų, fenolių. Tinkama valyti visus medicininius instrumentus, pagamintus iš stiklo, plastiko, metalo, gumos ir kt...
 • Laikinai neturime
  Chemisept dezinfekcinės servetėlės, 100vnt
  Chemisept dezinfekcinės servetėlės, 100vnt
  10.50€

  Produkto kodas: Chemi-w

  Būsena: Laikinai neturime

  Chemispet servetėlės skirtos greitai higieninei paviršių, instrumentu dezinfekcijai. Priemonė pasižymi plačiu fungicidiniu ir baktericidiniu efektu, naikina Gram minus ir Gram plius bakterijas (taip pat tuberkuliozės sukėlėjus), dezaktyvuoja virusus (HBV, HCV, ŽIV, Rota). Tai yra efektyvi priemonė greitai rankų, instrumentų ir p..
 • Laikinai neturime
  Kodan servetėlės 15x22cm 90vnt su dėžutėje
  Kodan servetėlės 15x22cm 90vnt su dėžutėje
  19.00€

  Produkto kodas: Kodan 1

  Būsena: Laikinai neturime

  Servetėlės odos ir mažų paviršių dezinfekcijai Kodan servetėlės 90 vnt. su dėžute.Kodan servetėlės  yra paruoštos naudojimui servetėlės, impregnuotos dezinfekuojančiu tirpalu, skirtos odos ir mažų paviršių bei medicininės įrangos dezinfekcijai. Jų sudėtyje nėra aldehidų, todėl nedirgina kvėpavimo takų, n..
 • Išankstinis užsakymas
  Mikrozid AF Jumbo servetėlės dezinfekcijai (200 vnt. dėžutėje)
  Mikrozid AF Jumbo servetėlės dezinfekcijai (200 vnt. dėžutėje)
  35.00€

  Produkto kodas: AF Jumbo

  Būsena: Išankstinis užsakymas

  Mikrozid® AF Jumbo servetėlės skirtos greitai paviršių ir įrangos dezinfekcijai. Jų sudėtyje nėra aldehidų, todėl nedirgina kvėpavimo takų, nesukelia kosulio ir nedirgina odos. Servetėlės yra gausiai sudrėkintos alkoholiu, todėl pasižymi geromis valančiomis savybėmis, gerai drėkina ir veikia paviršių, išdžiūsta nepalikdamos apna..
Scroll
1