Įrankių dezinfekcija

 • Burbox vonelė smulkių instrumentų dezinfekcijai
  11.74€

  Produkto kodas: Burbox

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Vonelė smulkių instrumentų dezinfekcijai Vonelė yra skirta stomatologinių grąžtelių ir kitų smulkių instrumentų dezinfekcijai. Susideda iš trijų dalių:-           vonelė;-           išimama vidinė dalis su tinkleliu;- ..
 • CC Brow šepetėlių ir įrankių dezinfekavimo priemonė 100 ml.
  8.70€

  Produkto kodas: CCBrowBrush&Tool

  Būsena: Laikinai neturime

  CC Brow dezinfekavimo priemonė naudojama šepečių ir įrankių dezinfekavimui, taip pat gali būti naudojama paviršių dezinfekavimui. Dezinfekavimo priemonė yra purškiama 20-30 cm atstumu, neskirta rankoms ir odai dezinfekuoti...
 • Distel paviršiaus valymo priemonė 500ml. / 5l.
  17.00€

  Produkto kodas: TM328

  Būsena: Laikinai neturime

  Apibūdinimas:-Skirta paviršiaus valymui.-Be aldehidų, chlorų ir fenolių.-Nedirginantis ir nepavojingas.Pagaminta: UK (Didžioji Britanija)..
 • Gigasept Instru AF dezinfekcijos priemonė 2 l
  59.00€

  Produkto kodas: Instru AF

  Būsena: Laikinai neturime

  Dezinfekcijos priemonė Gigasept Instru AFGigasept Instru AF yra koncentruotas valymo ir dezinfekcijos preparatas, be aldehidų. Preparatu valomi ir dezinfekuojami medicininiai bei grožio salonų įrankiai, pagaminti iš plastmasės, metalo, stiklo, porceliano, sintetinių medžiagų, gumos. Netinka naudoti lankstiems endoskopa..
 • Įrankių sterilizavimo indas
  9.50€

  Produkto kodas: steriltray

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Indas skirta dezinfekuoti darbo įrankius, žirklutes, pincetus.Pagaminta iš aukštos kokybės plastiko.Plastikas atsparus dezinfekavimo priemonėms.Prietaiso konstrukcija pritaikyta lengvam valymui.Spalva: balta..
 • Lucas` Cosmetics Šepetėlių valymo šampūnas 50 ml.
  7.00€

  Produkto kodas: LCBrushSh

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Koncentruotas šampūnas šepečių valymui.Naudojimas: įpilkite 4-5 lašus šampūno į 100 ml vandens ir gerai sumaišykite. Plaukite šepetėlius gautame tirpale ir po to tekančio vandens srove. Tik išoriniam naudojimui. Venkite kontakto su akimis. Laikyti atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Sudedamosios dalys: natrio laureth su..
 • Mikrozid AF Jumbo sensitive servetėlės dezinfekcijai (200 vnt. dėžutėje)
  29.90€

  Produkto kodas: AF Jumbo Sen

  Būsena: Laikinai neturime

  Paruoštos naudoti dezinfekavimo servetėlės, įmirkytos valymo tirpalu be alkoholio. Tinka alkoholiui jautriems paviršiams. Viename dozatoriuje - pakuotėje yra 200 paruoštų naudoti servetėlių.- be alkoholio- labai efektyvios- tinka naudoti alkoholiui jautriems paviršiams..
 • Mikrozid AF Jumbo servetėlės dezinfekcijai (200 vnt. dėžutėje)
  35.00€

  Produkto kodas: AF Jumbo

  Būsena: Laikinai neturime

  Mikrozid® AF Jumbo servetėlės skirtos greitai paviršių ir įrangos dezinfekcijai. Jų sudėtyje nėra aldehidų, todėl nedirgina kvėpavimo takų, nesukelia kosulio ir nedirgina odos. Servetėlės yra gausiai sudrėkintos alkoholiu, todėl pasižymi geromis valančiomis savybėmis, gerai drėkina ir veikia paviršių, išdžiūsta nepalikdamos apna..
 • Mikrozid AF Jumbo servetėlės dezinfekcijai (200 vnt. įdėklas)
  29.00€

  Produkto kodas: AF Jumb

  Būsena: Laikinai neturime

  Servetėlės greitai paviršių dezinfekcijai Mikrozid AF Jumbo 200 vnt. įdėklas (be dėžutės).Mikrozid AF Jumbo yra paruoštos naudojimui servetėlės impregnuotos dezinfekuojančiu tirpalu, skirtos greitai paviršių ir medicininės įrangos dezinfekcijai. Jų sudėtyje nėra aldehidų, todėl nedirgina kvėpavimo takų, nesukelia kosulio ir..
 • Paviršių aukšto lygio valymo ir dezinfekcijos priemonė Perform 900g.
  59.00€

  Produkto kodas: performd

  Būsena: Laikinai neturime

  Paviršių aukšto lygio valymo ir dezinfekcijos priemonė Perform - milteliai, kurie tirpsta vandenyje ir tokiu būdu tampa dezinfekavimo priemone.- spalva: balta- labai platus veiklos spektras- negaruoja, todėl neteršia kambario oro- išbandytas pagal naujausius tyrimo metodus..
 • Schülke vonelė įrankių dezinfekcijai 3 l
  77.44€

  Produkto kodas: DTray

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Vonelė instrumentų dezinfekcijai 3 l matomu dangčiu Vonelės pagalba galima paprastai, higieniškai ir saugiai dezinfekuoti, plauti ir prižiūrėti visų rūšių instrumentus.  Instrumentų dezinfekcijai skirta vonelė susideda iš trijų dalių:  - dangtis su anga instrumentams sudėti; - vidinė išimama dalis su tinkli..
 • Šepetėlių valymo priemonė CC Brow Brush Cleaner, 150 ml.
  8.50€

  Produkto kodas: CCBrowBrushC

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Švarūs šepetėliai – ypač svarbus antakių meistro ar vizažisto darbo faktorių. Dažnas šepetėlių plovimas vandeniu naikina jų struktūrą. Tačiau profesionali priemonė BRUSH CLEANER išsprendžia šią problemą per 30 sekundžių. Ši priemonė nepažeidžia šepetėlio šerelių ir puikiai pašalina nešvarumus. Tinka tiek sintetiniams, tiek su na..
 • Tattoo Goo PRO Series priemonė dezinfekuojanti ir valanti indelius (5ml.)
  0.80€

  Produkto kodas: VHSUJH

  Būsena: Laikinai neturime

  Tattoo Goo PRO Series priemonė dezinfekuojanti ir valanti indelius (5ml.) Ši priemonė ypač lengvai dezinfekuoja ir valo indelius. Sukietina po procedūrinius likučius, kuriuos paprasta utelizuoti. Kiekis: 5ml ..
 • Terralin Protect paviršiaus dezinfekavimo priemonė 2 l.
  55.00€

  Produkto kodas: TerProD

  Būsena: Laikinai neturime

  Terralin protect yra paviršiaus dezinfekavimo priemonė be aldehidų, pasižyminti puikiu valymo efektyvumu, kuri gali būti naudojama visose vietose. Dezinfekavimo koncentratas suteikia aukščiausios klasės higieninę apsaugą ir malonų subtilų kvapą. Produkto aprašymas:- Be aldehidų- Valyti ir dezinfekuoti visų rūšių gaminius ir..
 • Silikonas-lubrikantas chirurginiams instrumentams (400ml.)
  10.00€

  Produkto kodas: SILICO

  Būsena: Laikinai neturime

  Silikonas-lubrikantas chirurginiams instrumentams (400ml.) ..
 • Laikinai neturime
  Kodan servetėlės 15x22cm 90vnt su dėžutėje
  Kodan servetėlės 15x22cm 90vnt su dėžutėje
  19.00€

  Produkto kodas: Kodan 1

  Būsena: Laikinai neturime

  Servetėlės odos ir mažų paviršių dezinfekcijai Kodan servetėlės 90 vnt. su dėžute.Kodan servetėlės  yra paruoštos naudojimui servetėlės, impregnuotos dezinfekuojančiu tirpalu, skirtos odos ir mažų paviršių bei medicininės įrangos dezinfekcijai. Jų sudėtyje nėra aldehidų, todėl nedirgina kvėpavimo takų, n..
Scroll
1