Įrankių dezinfekcija

 • Burbox vonelė smulkių instrumentų dezinfekcijai
  11.74€

  Produkto kodas: Burbox

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Vonelė smulkių instrumentų dezinfekcijai Vonelė yra skirta stomatologinių grąžtelių ir kitų smulkių instrumentų dezinfekcijai. Susideda iš trijų dalių:-           vonelė;-           išimama vidinė dalis su tinkleliu;- ..
 • CC Brow šepetėlių ir įrankių dezinfekavimo priemonė 100 ml.
  8.70€

  Produkto kodas: CCBrowBrush&Tool

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  CC Brow dezinfekavimo priemonė naudojama šepečių ir įrankių dezinfekavimui, taip pat gali būti naudojama paviršių dezinfekavimui. Dezinfekavimo priemonė yra purškiama 20-30 cm atstumu, neskirta rankoms ir odai dezinfekuoti...
 • Gigasept Instru AF dezinfekcijos priemonė 2 l
  45.98€

  Produkto kodas: Instru AF

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Dezinfekcijos priemonė Gigasept Instru AFGigasept Instru AF yra koncentruotas valymo ir dezinfekcijos preparatas, be aldehidų. Preparatu valomi ir dezinfekuojami medicininiai bei grožio salonų įrankiai, pagaminti iš plastmasės, metalo, stiklo, porceliano, sintetinių medžiagų, gumos. Netinka naudoti lankstiems endoskopa..
 • Įrankių sterilizavimo indas
  9.50€

  Produkto kodas: steriltray

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Indas skirta dezinfekuoti darbo įrankius, žirklutes, pincetus.Pagaminta iš aukštos kokybės plastiko.Plastikas atsparus dezinfekavimo priemonėms.Prietaiso konstrukcija pritaikyta lengvam valymui.Spalva: balta..
 • Kodan servetėlės 15x22cm 90vnt su dėžutėje
  10.41€

  Produkto kodas: Kodan 1

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Servetėlės odos ir mažų paviršių dezinfekcijai Kodan servetėlės 90 vnt. su dėžute.Kodan servetėlės  yra paruoštos naudojimui servetėlės, impregnuotos dezinfekuojančiu tirpalu, skirtos odos ir mažų paviršių bei medicininės įrangos dezinfekcijai. Jų sudėtyje nėra aldehidų, todėl nedirgina kvėpavimo takų, n..
 • Lucas` Cosmetics Šepetėlių valymo šampūnas 50 ml.
  7.00€

  Produkto kodas: LCBrushSh

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Koncentruotas šampūnas šepečių valymui.Naudojimas: įpilkite 4-5 lašus šampūno į 100 ml vandens ir gerai sumaišykite. Plaukite šepetėlius gautame tirpale ir po to tekančio vandens srove. Tik išoriniam naudojimui. Venkite kontakto su akimis. Laikyti atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Sudedamosios dalys: natrio laureth su..
 • Mikrozid AF Jumbo servetėlės dezinfekcijai (200 vnt. dėžutėje)
  20.45€

  Produkto kodas: AF Jumbo

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Mikrozid® AF Jumbo servetėlės skirtos greitai paviršių ir įrangos dezinfekcijai. Jų sudėtyje nėra aldehidų, todėl nedirgina kvėpavimo takų, nesukelia kosulio ir nedirgina odos. Servetėlės yra gausiai sudrėkintos alkoholiu, todėl pasižymi geromis valančiomis savybėmis, gerai drėkina ir veikia paviršių, išdžiūsta nepalikdamos apna..
 • Mikrozid AF Jumbo servetėlės dezinfekcijai (200 vnt. įdėklas)
  15.73€

  Produkto kodas: AF Jumb

  Būsena: Pre-Order

  Servetėlės greitai paviršių dezinfekcijai Mikrozid AF Jumbo 200 vnt. įdėklas (be dėžutės).Mikrozid AF Jumbo yra paruoštos naudojimui servetėlės impregnuotos dezinfekuojančiu tirpalu, skirtos greitai paviršių ir medicininės įrangos dezinfekcijai. Jų sudėtyje nėra aldehidų, todėl nedirgina kvėpavimo takų, nesukelia kosulio ir..
 • Mikrozid AF skystis (paviršių dezinfekavimui, 250 ml. / 1l)
  6.05€

  Produkto kodas: Mikrozid AF

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  PRODUKTO APRAŠYMAS:Mikrozid® AF skystis yra skirtas greitam paviršių ir įrangos dezinfekcijai. Jo sudėtyje nėra aldehidų, todėl nedirgina kvėpavimo takų, nesukelia kosulio ir nedirgina odos. Priemonėje yra alkoholio, kuris pasižymi geromis valančiomis savybėmis, gerai drėkina ir veikia paviršių, išdžiūsta nepalikdamos apnašų.&..
 • Schülke vonelė įrankių dezinfekcijai 3 l
  77.44€

  Produkto kodas: DTray

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Vonelė instrumentų dezinfekcijai 3 l matomu dangčiu Vonelės pagalba galima paprastai, higieniškai ir saugiai dezinfekuoti, plauti ir prižiūrėti visų rūšių instrumentus.  Instrumentų dezinfekcijai skirta vonelė susideda iš trijų dalių:  - dangtis su anga instrumentams sudėti; - vidinė išimama dalis su tinkli..
 • Šepetėlių valymo priemonė CC Brow Brush Cleaner, 150 ml.
  8.50€

  Produkto kodas: CCBrowBrushC

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Švarūs šepetėliai – ypač svarbus antakių meistro ar vizažisto darbo faktorių. Dažnas šepetėlių plovimas vandeniu naikina jų struktūrą. Tačiau profesionali priemonė BRUSH CLEANER išsprendžia šią problemą per 30 sekundžių. Ši priemonė nepažeidžia šepetėlio šerelių ir puikiai pašalina nešvarumus. Tinka tiek sintetiniams, tiek su na..
 • Tattoo Goo PRO Series priemonė dezinfekuojanti ir valanti indelius (5ml.)
  0.80€

  Produkto kodas: VHSUJH

  Būsena: Out Of Stock

  Tattoo Goo PRO Series priemonė dezinfekuojanti ir valanti indelius (5ml.) Ši priemonė ypač lengvai dezinfekuoja ir valo indelius. Sukietina po procedūrinius likučius, kuriuos paprasta utelizuoti. Kiekis: 5ml ..
 • Silikonas-lubrikantas chirurginiams instrumentams (400ml.)
  10.00€

  Produkto kodas: SILICO

  Būsena: Out Of Stock

  Silikonas-lubrikantas chirurginiams instrumentams (400ml.) ..
Scroll
1