Skin Monarch

 • Skin Monarch anestetikas skysta formulė (10 ml.)
  45.00€

  Produkto kodas: SkinLiquid

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Skin Monarch anestetikas skysta formulė (10 ml.)Skin Monarch skystos formulės anestetikas efektyviai sumažina diskomfortą prieš permanentinio makiažo procedūrą ir procedūros metu. Formulė su epinefrina sustabdo patinimą ir kraujavimą procedūrų metu. Naudojamas lūpų ir antakių srityje. Prieš naudojimą palaikyti šiltame vandenyje ..
 • Skin Monarch anestetinis gelis 30 ml.
  45.00€

  Produkto kodas: SMa

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Anestetikas mažina skausmą procedūros metu. Tai galingas anestetikas tinkantis antakių, akių bei lūpų procedūroms.Anestetiko sudėtyje yra Tetracain 19%, Lidocaine 4%, Benzocaine 19%TIK IŠORINIAM NAUDOJIMUIĮSPĖJIMAS: Vengti tiesioginio kontakto su akies obuoliu. Jei kontaktas įvyktų nedelsiant plauti su steriliu tirpalu.Anes..
 • Skin Monarch kristalizuotas anestetikas (10 ml.)
  45.00€

  Produkto kodas: Skin Monarch

  Būsena: Laikinai neturime

  Skin Monarch kristalizuotas anestetikas (10 ml.)Skin Monarch kristalizuotas anestetikas efektyviai sumažina diskomfortą prieš permanentinio makiažo procedūrą ir procedūros metu. Naudojamas lūpų ir antakių srityje. Prieš naudojimą palaikyti šiltame vandenyje 1 minute, kad produktas įgautų skysčio pavidalą.  Naudojimas: Prieš..
 • Skin Monarch Max Numb prieš procedūrinis anestetikas 10 g.
  25.00€

  Produkto kodas: SMMaxN

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Skin Monarch Max Numb anestetiką rekomenduojame naudoti prieš permanentinio makiažo procedūrą akims, taip pat galima naudoti prieš lūpų ir antakių procedūras. Užtepkite nedidelį kiekį anestetiko ant norimos odos vietos ir 10 - 15 minučių uždenkite maistine plėvele. Laikykite vėsioje ir sausoje vietoje.Ingredientai: tetracai..
 • Skin Monarch prieš procedūrinis anestetikas (30 / 60 g.)
  49.00€

  Produkto kodas: SMBPA

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Nedideli produkto kiekį paskirstykite tolygiai norimoje odos srityje ir uždenkite maistine plevele 15 minučių. Laikykite vėsioje ir sausoje vietoje.Sudėtis: Tetrokainas 19%, Lidokainas 4%, Benzokainas 19%www.skinmonarch.com/shop..
Scroll
1