Rejuvi

 • Rejuvi anestetikas injekcinėms procedūroms (60 g.)
  55.00€

  Produkto kodas: RCGEL

  Būsena: Out Of Stock

  Stipri nuskausminamoji priemonė skirta sumažinti diskomfortą mezoterapijos,  injekcinių ir kitų intervencinių procedūrų metu. Dėl unikalių gelio formulės savybių jis greitai ir gerai įsiskverbia į odą. Sudėtyje yra 10 % lidokaino, saulėgražų aliejaus, propilenglikolio, metilceliuliozės, polisorbato 20, vandens. Šis anes..
 • Rejuvi stipraus poveikio anestetinis tirpalas (15 ml.)
  29.00€

  Produkto kodas: PAINSSS

  Būsena: Out Of Stock

  Rejuvi stipraus poveikio anestetinis tirpalas (15 ml.) Efektyviai sumažina diskomfortą ir skausmą injekcijų, tatuiruočių bei permanentinio makiažo procedūrų metu. Speciali gamybos formulė, savo sudėtyje turinti 20 proc. lidokaino ir 20 proc. tetrakaino, efektyviai malšina skausmą. Laikykite sandariai vėsioje vietoje. Naudo..
 • Rejuvi stipraus poveikio anestetinis tirpalas (30 ml.)
  55.00€

  Produkto kodas: PAW

  Būsena: Prekyboje

  Efektyviai sumažina diskomfortą ir skausmą injekcijų, tatuiruočių bei permanentinio makiažo procedūrų metu. Speciali gamybos formulė, savo sudėtyje turinti 20 proc. lidokaino ir 20 proc. tetrakaino, efektyviai malšina skausmą. Laikykite sandariai vėsioje vietoje.   Naudojimas: kelis lašus tirpalo paskirstykite tolygi..
 • Rejuvi anestetinis gelis (17 ml)
  29.00€

  Produkto kodas: PAG

  Būsena: Out Of Stock

  Stipriausias anestetikas rinkoje. Efektyviai sumažina diskomfortą ir skausmą permanentinio makiažo procedūrų metu. Naudojamas prieš procedūrą. Speciali gamybos formulė, savo sudėtyje turinti 10 proc. lidokaino ir  10 proc. tetrakaino. Painaway gelis idealiai tinka permanentinio makiažo procedūros metu tepti aplin..
 • Rejuvi anestetinis kremas (17 ml)
  29.00€

  Produkto kodas: RAK

  Būsena: Out Of Stock

  Stipriausias anestetikas rinkoje. Efektyviai sumažina diskomfortą ir skausmą permanentinio makiažo procedūrų metu. Speciali gamybos formulė, savo sudėtyje turinti 10 proc. lidokaino ir 10 proc. tetrakaino. Painaway gelis idealiai tinka permanentinio makiažo procedūros metu tepti ant lūpų. Jis veikia akimirksniu nedirgina lūpų. ..
Scroll
1