Dermal source

 • BLUE GEL universalus procedūros metu naudojamas anestetikas (30g.) 1vnt.
  45.00€

  Produkto kodas: BLUEGEL

  Būsena: Laikinai neturime

  TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI. Anestetikas mažina patinimą ir kraujavimą procedūros metu. Tai galingas anestetikas tinkantis visų tipų procedūroms. Netinkantis naudoti prieš procedūrą ant sveikos odos. Anestetiko sudėtyje yra 4% lidokaino ir 2% tetrakaino. Šis produktas mažina tinimą ir kraujavimą. TIK IŠORINIAM NAUD..
 • PRO PLUS universalus prieš procedūrinis anestetikas (25g.)
  42.00€

  Produkto kodas: PROPLA

  Būsena: Prekyboje

  Anestetikas skirtas tik profesionaliam naudojimui. Šio anestetinio kremo sudėtyje yra 2% tetrakaino ir 4% lidokaino, turi 7 pH ir yra saugus akių kontūro procedūroms. Tik išoriniam naudojimui ant nepažeistos odos: Būtina gerai įsigilinti į kliento sveikatos istoriją, ar neturi alerginių reakcijų anestetikams. Laikyti vėsio..
 • SUPER T prieš procedūrinis lūpų anestetikas (25g.) 1vnt.
  42.00€

  Produkto kodas: SUPERT

  Būsena: Laikinai neturime

  Anestetinis kremas skirtas naudoti prieš skausmingą procedūrą. Ypač veiksmingas lūpų permanentiniui makiažui, tačiau labai svarbu pasirūpinti, kad anestetinis kremas nepatektų į burną. Greitai veikiantis anestetikas, tinkamas naudoti visose procedūrose išskyrus akių kontūrą. Sudėtyje yra 4% lidokaino, 2% tetrakaino ir 12% benzok..
 • Vazokainas universalus anestetikas (120 g.)
  50.00€

  Produkto kodas: VASOCAINE

  Būsena: Laikinai neturime

  TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI Anestetikas naudojamas procedūros metu. Greitai numalšina skausmą, sumažina kraujavimą ir tinimą. Tiesiog purkšti ant reikiamos zonos, prieš pat procedūrą nuvalyti. Į sudėtį įeina: 5% lidokaino. Saugus naudoti visose procedūrose išskyrus akių kontūro procedūras. Anestetikas mažina tinimą ir krauj..
 • ZONE 1 prieš procedūrinis akių/antakių anestetikas (15g.)
  26.00€

  Produkto kodas: ZONE1

  Būsena: Prekyboje

  Anestetikas naudojamas prieš akių kontūro procedūras. Į sudėtį įeina 5% lidokaino. Saugus naudoti aplink akis, tačiau reiktų pasirūpinti, kad nebūtų tiesioginio kontakto su akies obuoliu. Anestetikas yra kreminio pagrindo. TIK IŠORINIAM NAUDOJIMUI ANT NEPAŽEISTOS ODOS. Prieš naudojant anestetiką, būtina patikrinti kliento ..
 • ZONE 2 universalus anestetikas naudojamas procedūros metu (30g.) 1vnt.
  42.00€

  Produkto kodas: ZONE2

  Būsena: Laikinai neturime

  “Zone 2” ANESTETIKAS TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI Anestetinis gelis mažina kraujavimą ir tinimą. Jis yra saugus naudoti aplink akis, nors reiktų pasirūpinti, kad būtų išvengta tiesioginio kontakto su akimis ar burna. Šio produkto sudėtyje yra 5% lidokaino. Anestetikas mažina tinimą ir kraujavimą procedūros metu. TIK IŠ..
 • Laikinai neturime
  SJ3 universalus anestetikas (120g.)
  SJ3 universalus anestetikas (120g.)
  50.00€

  Produkto kodas: SJ3

  Būsena: Laikinai neturime

  TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI Tai galingas anestetikas tinkantis naudoti procedūros metu. Taip pat gali būti naudojamas kaip prieš procedūrinis anestetikas. Į sudėtį įeina: 4% lidokaino, 2% tetrakaino ir 12% benzokaino. Saugus naudoti visose procedūrose išskyrus akių kontūro procedūras. SJ3 yra labai efektyvus kaip antrasis a..
Scroll
1