Goochie

 • Goochie M8 skaitmeninis permanentinio makiažo aparatas
  790.00€

  Produkto kodas: GoochieM8

  Būsena: Pristatymas 1-2 darbo dienos

  Įvestis - AC100 ~ 240V, 50 / 60HzMašinos dydis - 29,5 * 28,5 * 4,5 cmSvoris- 3,5 kgReguliuojamas greitisGreitis 10000-28000 rpmAdatos-R1, R3, R5, F5..
 • Laikinai neturime
  Goochie Meso Penas (Įkraunamas)
  Goochie Meso Penas (Įkraunamas)
  190.00€

  Produkto kodas: GOOMP

  Būsena: Laikinai neturime

  Goochie Meso Penas (Įkraunamas) MESO-PEN automatinė adatinė sistema. Įkraunamas mikro adatinės terapijos aparatas. Dirbti galima tiek pajungus prie elektros lizdo, tiek pakrovus bateriją. Tai automatinis aparatas, su vibracija atliekantis odos paviršinį mikro subadymą – perforaciją. Toks procesas lemia geresnį transderminį p..
 • Goochie permanentinio makiažo aparatas (Mini Pink)
  170.00€

  Produkto kodas: IJNVDFJ

  Būsena: Laikinai neturime

  Goochie permanentinio makiažo aparatas (Mini Pink) Viena iš pažangiausių klasikinių mašinėlių rinkoje, turinti ypač tikslią pigmento įvedimo funkciją. Aparato greitis reguliuojasi lengvu pasukimu. Yra 3 greičiai, reguliuojamas adatos ilgumas nuo 0  iki 3 mm. Itin lengvas ir patogus. ..
 • Laikinai neturime
  Goochie Permanentinio makiažo aparatas (Safety)
  Goochie Permanentinio makiažo aparatas (Safety)
  260.00€

  Produkto kodas: GOOPS1

  Būsena: Laikinai neturime

  Goochie Permanentinio makiažo aparatas (Safety) Aparatas ypač saugus. Naudojama kartridžinė aparato sistema užtikrina saugumą. Pigmentai nepatenka į aparato korpusą, taip užtikrinamas maksimalus higieniškumas. Kartridžo adatos yra ypač aštrios, lengvai ir greitai įvedamas pigmentas į odą. Vienu pasukimu galima nustatyti ad..
 • Goochie Super Liner 2 permanentinio makiažo aparatas
  260.00€

  Produkto kodas: GOOS222

  Būsena: Laikinai neturime

  Goochie Super Liner 2 permanentinio makiažo aparatas. Goochie Super liner permanentinio makiažo aparatas. Viena iš pažangiausių klasikinių mašinėlių rinkoje, turinti ypač tikslią pigmento įvedimo funkciją. Su šiuo  aparatu net ir pradedantys lengvai įgus ir greit taps pažengusiu. Aparato greitis reguliuojasi lengvu pa..
 • Goochie Super liner permanentinio makiažo aparatas
  295.00€

  Produkto kodas: GOOS211

  Būsena: Laikinai neturime

  Goochie Super liner permanentinio makiažo aparatas. Viena iš pažangiausių klasikinių mašinėlių rinkoje, turinti ypač tikslią pigmento įvedimo funkciją. Su šiuo  aparatu net ir pradedantys lengvai įgus ir greit taps pažengusiu. Aparato greitis reguliuojasi lengvu pasukimu. Yra 6 greičiai, reguliuojamas adatos ilgumas nuo ..
Scroll
1