Elektrinė dermarolerio mašinėlė (mezoroleris) su kartridžu

  • 85.00€
  • 100.00€
  • -15%
  • Gamintojas: Kiti Gamintojai
  • Prekės kodas: DermaEL
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Elektrinė dermarolerio mašinėlė (mezoroleris) su kartridžu

Elektrinis dermaroleris veikia tiksliai ir nepriekaištingai. Skirtas profesionaliam naudojimui su steriliomis kartridžo adatomis.

Procedūros metų klientui bus suteiktas maksimalus konfortas ir procedūros kokybė. Idealiai tinka veido procedūroms ir mažesniems odos plotams.

Keturi mašinėlės greičiai (perspėja kita spalva)

Apataras veikia tyliai, 

Lengvas korpusas,

Patogus dizainas,

Sertifikuotas ir CE ženklintas

Suteikiama garantija

Elekroninis Adatinis štampas, dar vadinamas dermaroleriu yra naudojamas intervencinių procedūrų metu.

Adatinis štampas palieka odoje mikro kanalus. Tai leidžia produktams patekti į odą žymiai lengviau, taip padidėja produktų efektyvumas. 
Šie mikro kanalai užsidaro maždaug po valandos. Naudojamas paakių zonoje.

Galima naudoti ir profesionaliam naudojimui bei namuose. 

Kada taikoma odos adatinė sistema?

Adatinė sistema (adatinis volelis, dar kitaip vadinamas dermaroleris) yra naudojama procedūrų metu vadinamam mikro subadymui arba intensyviam odos subadymui atlikti.
Tai yra kolageno „sukūrimo“ terapija, greitai išpopuliarėjusi JAV, Didžiojoje Britanijoje ir Europoje. Adatinė odos sistema šiuo matu yra labai populiari jau ir dalyje Azijos, nors pradėta naudoti tik prieš keletą metų. Skirtingai nuo kitų procedūrų prieš po aknės atsiradusius randus, strijas, raukšles, odos adatinio volelio sistema nedaro odos pažeidimo ir nepašalina epidermio sluoksnio.

Kaip veikia odos adatinė sistema?

Net jeigu nėra matomo išorinio odos pažeidimo, viena mikro adata padaro smulkią žaizdelę odoje. Jūs negalite pamatyti ar pajausti labai greitų odos pažeidimų. Nepaisant to, kad adatinė sistema sukuria trumpalaikius odos pažeidimus, kūnas vistiek veikia taip, kad natūraliai užgydytų save. Potrauminis odos atsakas yra gaminti kolageną ir elastiną – dvi pagrindines odos statybines medžiagas. Kadangi procedūros metu nėra pašalinamas ar iš tikrųjų pažeidžiamas esantis odos kolagenas, naujo kolageno formavimąsis tiesiog vyksta esančiame sluoksnyje. Įsivaizduokite, kad įprastas volelis turi 192 adatas arba 540 adatas. Kuomet naudojame adatinį volelį, oda pervažiuojama juo šešis kartus (trimis kryptimis pirmyn ir atgal), taigi tai yra daugiau nei tūkstantis adatų dūrių, o kiekvienas jų stimuliuoja naujų kolageno skaidulų atsiradimą. Nesunku pastebėti, kad po kurio laiko tose vietose kur atliktas odos subadymas, žymiai padidėja odos tankumas, elastingumas ir bendra jos būklė.

Adatinio volelio mikroadatos prasiskverbia pro epidermį į dermą. Adatinis volelis palieka odoje mikro kanalus. Tai leidžia produktams patekti į odą žymiai lengviau, taip padidėja produktų efektyvumas. 
Šie mikro kanalai užsidaro maždaug po valandos.
Procesas neturi būti skausmingas ir neturi atsirasti kraujo.

Kiti adatinės sistemos privalumai

Be to, kad stimuliuojamas naujo kolageno augimas, odos mikro subadymas sukuria kanalėlius, per kuriuos ant odos išoriškai naudojamos medžiagos gali būti žymiai lengviau absorbuojamos į odą. Be to, tankus odos subadymas ribotam laikui suardo odos apsauginio barjero funkciją. Tai reiškia, kad išoriškai naudojamos medžiagos faktiškai pasiekia reikiamas sritis. Atlikti tyrimai rodo, kad naudojant adatinę odos sistemą, šiuo būdu galima padidinti išorinio naudojimo procedūros efektyvumą keletu šimtu procentų. Reikia būti labai atsargiems ir naudoti tik sterilius produktus, be konservuojantų ir cheminių medžiagų! Naudongos veikliosios medžiagos pasiekia giliausius odos sluoksnius. Tai labai pagerina produktų efektyvumą iki kelių šimtų procentų. Tai taip pat reiškia, kad tai bus geriausios sąlygos pasiekti kolageno gamybą. Taipogi, jei adatinis volelis yra naudojamas plaukų slinkimo procedūroms, dėl papildomo efektyvumo padeda sumažinti išlaidas ir pagerina procedūrų rezultatus.

Adatinio volelio taikymas celiulito atveju

Odai tankėjant, viršutinis epidermio sluoksnis įsitempia ir tampa stangresnis. Išorinė odos išvaizda tampa geresnės būklės, oda atrodo jaunesnė ir sveikesnė. Dėl šios priežasties adatinio volelio sistema yra taip pat taikoma mažinti celiulitui.

Oda pradeda savo natūralų atsaką į adatų pažeidimus. Kolagenas ir elastinas yra gaminami esančioje odoje. Tai tankina ir storina odą, sukuria puikią išvaizdą, stangresnę ir sveikesnę išvaizdą.

Kaip ir plaukų slinkimo procedūroms, gydant celiulitą su adatinio volelio sistema, reikalinga naudoti produktus. Adatinė sistema šiais atvejais tik pagerins rezultatus. Be jokių produktų procedūrų rezultatai bus labai riboti.

Adatinio volelio procedūrų indikacijos

Raukšlės
Strijos
Aknės randai
Randai
Odos pigmentacija
Saulės pažeidimai
Plaukų slinkimas (kartu išoriškai naudojant produktus)
Celiulitas (kartu išoriškai naudojant produktus)

Adatinio volelio procedūros

Naudoti adatinio volelio nerekomenduojama šiais atvejais:
Aktyvios infekcijos
Chrininės odos ligos
Kraujo krešėjimo problemos
Prastas odos gijimas
Diabetas
Odos navikai
Aktyvi aknė
Egzema
Rozacėja (rožinė)
Sunki saulės keratozė
Iškilūs apgamai ar karpos

Visuomet sekite adatinio volelio naudojimo instrukcijas. Nesidalinkite aparatu su kitais asmenimis!

Adatėlių gama


Adatiniai voleliai gali būti su tokio ilgio adatėlėmis.

Gerina odos priežiūros priemonių absorbciją.

0.3 mm adatų ilgis

Veidui / odos regeneracijai
Raukšlių mažinimas

0.5 mm adatų ilgis
0.75 mm adatų ilgis
1.0 mm adatų ilgis

Procedūros prieš odos senėjimą
Saulės pažeidimų atstatymas

1.0 mm adatų ilgis
1.5 mm adatų ilgis
2.0 mm adatų ilgis
3.0 mm adatų ilgis

Mažina celiulito išvaizdą
Strijų gydymas

2.0 mm adatų ilgis
3.0 mm adatų ilgis

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras


Scroll
1